Tekne Motor Ses İzolasyonu

Tekne Motor Ses İzolasyonu
Tekne Motor Ses İzolasyonu

Tekne motor ses izolasyonu tekneler, insanların konfor ve huzuru yaşamak istediği keyif alanlarından biridir. Bu alanlarda yüksek motor sesleri rahatsız edici olacaktır. Tekne motor kabininin ses yalıtımı ile bu gibi durumlarda gürültüyü ve gürültüyü minimuma indirecek uygulamalar ile can sıkıcı seslerin önüne geçebilirsiniz. Tekne motor kabininde ses yalıtımı sağlamak için yanmaz ses yalıtım süngeri kullanılması gerekmektedir. %100 yangın geciktirici ve sertifikalı ürünlerimiz EPDM kauçuk ses bariyeri ile birlikte kullanıldığında ciddi bir yalıtım sağlanacaktır. Çevreden gelen sesi emen bariyerli yanmaz akustik yalıtım süngerlerinin hazırlanması basit ürünlerdir. Özel yapıştırıcı ve parmak merdanesi ile kendi uygulamalarınızı yapabilirsiniz. Tekne motor kabininde ses yalıtımı sağlamak için yanmaz ses yalıtım süngeri kullanılması gerekmektedir. %100 alev geciktirici ve sertifikalı ürünlerimiz EPDM kauçuk ses bariyeri ile birlikte kullanıldığında ciddi bir yalıtım sağlanmaktadır.

Gemilerin motor kabinlerindeki yoğun ses ritmine karşılık olarak ses yalıtımı ve hizmetleri vermekteyiz.

Tekne Motor Kabin Ses Yalıtımı

Motorlu araçların bulunduğu odalarda ses yalıtımı sağlanmadan önce ses sorununun yeri belirlenmeli, iletim yolu iyileştirmeleri yapılmalı, gerektiğinde oda yalıtılmalıdır. Mineraller ve ses emici lifler içeren süngerler motor sesini emer ve kabine girebilecek sesleri engeller. Ayrıca gövde altındaki sac panellerde oluşan titreşimleri de engeller.

Yaz motorlarının iç, yan ve panellerine uygulanan alev geciktirici köpükler, motor bölmeleri ile kabin arasındaki kısımlara da uygulanabilmektedir. Ses yalıtımı hizmeti veren firmalarla iletişime geçerseniz tekne motor kabininin ses yalıtımı için profesyonel yardım alabilirsiniz.

Tekne motor kabinlerinde yoğun ses ritmine karşılık olarak ses yalıtımı ve akustik yalıtım hizmetleri vermekteyiz.

Tekne motor ses yalıtımı sağlamak için yanmaz ses yalıtım süngeri kullanılması gerekmektedir. %100 alev geciktirici ve sertifikalı ürünlerimiz EPDM kauçuk ses bariyeri ile birlikte kullanıldığında ciddi bir yalıtım sağlanmaktadır.

Tekneler, insanların konfor ve huzuru yaşamak istediği keyif alanlarından biridir. Böyle bir yerde yüksek motor sesleri rahatsız edici olacaktır. Bu gibi durumlarda firmamızın teknik ekibi ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.