KABİNCELL BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN

Lucia Ofis Telefon kulubesi

Telefon Görüşme Kabinleri Açık ofislerde gürültüyle mücadele eden ve koridorda telefonla arama yapılan yıllardan sonra, modern işyerleri için özel bir alan kurmaya karar verdik.

$2,000

Kabincell LUCİA, Ofis telefon kabini optimize edilmiş bir akustik deneyim, entegre aydınlatma, sessiz ama güçlü bir havalandırma sistemi Çalışma masası gibi özelliklerle ekibinizin en iyi çalışma yapmalarını sağlar. Bu ofis telefon kulübesi, alanınızın mevcut mobilyalarını tamamlayan ve herhangi bir ofis ortamına kusursuz bir şekilde uyan minimal ve doğal bir estetiğe sahiptir.

KABİNCELL İŞ YERLERİNİZ İÇİN

Sessiz telefon kulübesi tasarladı.

Gürültüyü kontrol etmek için gizlilik nedenlerinden dolayı keçe veya polyester elyaf gibi açık hücreli ses yalıtımlı malzemelerden yapılmış akustik ofis kabinleri tasarlıyoruz.

Ayarlanabilir dahili fan, sıcaklığı doğru bir şekilde korur (dakika başına 65 kübik feet havayı taşıyabilir)..

Geleneksel yapıdan farklı olarak, amaca yönelik ofis ürünlerimiz çalışma alanınıza uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve ofisinizin çeşitli yerlerine veya tamamen yeni bir konuma kolayca taşınabilir.

Kabincell Ayrıca GS Sertifikası ve TÜV Kalite Sertifikaları ile Dünya standartlarında ürünler üretilmektedir.

38-40 desibel ses yalıtımı ve NRC:095 Ses yutum özelliği ile, Görüşmelerinizi gizli tutan optimize edilmiş akustik deneyim.

ofis-assembly-telefon-kulubesi-akustik-kabin2
kabincell-ic-detay
Önce Dünya

Sürdürülebilir tasarım yapıyoruz

Değişim arayan şirketlere sabit inşaat ve geleneksel ofis tasarımına karşı ekonomik, sürdürülebilir ve esnek bir alternatif sunan amaca yönelik bir dizi oda geliştirdik. Daha iyi bir çalışma yöntemine ilham veren tasarım.

İletişim Kurun..
Basit Montaj

Yeni iş yerleri için ofis telefon kulübeleri ve toplantı bölmeleri.

Yalnız telefon görüşmeleri, sanal toplantılar ve odaklanmış çalışma için bir alan olan Telefon Kulübesi, paylaşılan bir alanı kişiselleştirir.

Devamını oku..
Kabincell Telefon Kulübeleri

Sessiz, özel ve gizli iletişim alanı

Özel ve ses geçirmez ofis bölmeleri ve telefon kabinleri, açık ofis planındaki aksaklıkları en aza indirmek için hem bireyler hem de küçük gruplar için tasarlanmıştır

kabincell-detay
GENEL BAKIŞ

Başarılı şirketler mutluluğu anlar

Telefon kulübeleri, gizlilik içinde hızlı arama yapmak için inanılmaz derecede popüler alanlardır; merdivenlerden veya koridorlardan arama yapma konusunda büyük bir gelişme (veya daha da kötüsü, ofiste dolaşırken veya diğer insanların masalarının etrafında gezinirken). Ancak kabinler o kadar popüler hale geldi ki, personel boş bir yer bulamayınca şikayet ediyor. Aslında, araştırmalar birçok personelin telefon kulübelerini biraz fazla sevdiğini ve ‘hızlı arama’ işlevini uzun süreler boyunca (bir saat +, hatta yarım gün) meşgul ederek kötüye kullandığını gösteriyor.

KABİNCELL LUCİA - RED

ofis-telefon-kulubesi-kabincell-phone-booth12

KABİNCELL LUCİA - BLACK

ofis-telefon-kulubesi-kabincell-phone-booth5

KABİNCELL LUCİA - GREEN

ofis-telefon-kulubesi-kabincell-phone-booth25
Gurur Tablomuz

Dünyanın önde gelen markaları Kabincell’itercih ediyor.

Yüzlerce Mutlu müşteri, artmaya devam ediyor

Kabincell ile tanışdıktan sonra bizlere Çalışma alanına yakın, kolay erişimli sessiz telefon kulübeleri kurdurlar.

Önceden kabinleri yurt dışından alıyorduk, Şimdi Kabincell den aldk çok memnunuz işlerinde başarılılar. Avrupayı Türkiye’ye taşımaışlar. Çok memnunuz

KONFOR VE ÖZGÜRLÜK ALANI TASARLADIK

İnsanların büyümeleri ve hedeflerine ve görevlerine ulaşma biçimleri üzerinde kontrol sahibi olduklarına inanıyoruz. Herhangi bir durumu tam olarak kontrol etmek için, yeterli sayıda seçeneğe sahip olmak gerekir. Kabincell senin yolun.