Hareketli Bölme Duvar Sistemleri büyük mekanları farklı amaçlara hizmet edebilecek küçük mekanlara dönüştüren sistemlerdir. Teknowall Bölme Duvar

KULLANIM ALANLARI

TeknikWall yurtiçi ve yurtdışında tanınmış kuruluşlarda yüzlerce hareketli bölme duvar referansına sahip. Konferans salonu, Oteller, toplantı odası, ofis, ses geçirmez oda, ticari oda gibi alanlarda kullanım için idealdir. , sinema odası, restoran, müze, sergi, kütüphane, kolej vb.

Mekan içinde yeni mekan oluşturmak için kullanılan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri fonksiyonel olması ve iki mekanı birbirinden istenilen akustik performans ile ayrılması ile son yıllarda mimarların ve yatırımcıların tercihi olmuştur.

İster ses yalıtımlı ister tümüyle şeffaf olsun esnek alan kullanımı için akıllı çözümler – esnek tasarımlı hareketli bölme duvarlarımız neredeyse tüm yapılandırmalar için verimli alan kullanımı sağlar.

Özellikleri ve işlevleri ne olursa olsun, odalar zahmetsizce bölünebilir, bireysel gereksinimlere uyacak şekilde daha küçük, daha büyük veya orantısal hale getirilebilir. Küçük bir konferans salonundan büyük bir sergi salonuna kadar her alan, farklı sayıda kullanıcıya uyacak şekilde en uygun şekilde uyarlanabilir.