Chiller Soğutma Grubu Ses Yalıtımı

Chiller Soğutma Grubu Ses Yalıtımı
Chiller Soğutma Grubu Ses Yalıtımı

Chiller soğutma grubu ses yalıtımı hava soğutmalı ve su soğutmalı cihazların yaydığı gürültü oranları oldukça yüksektir. Gürültü seviyeleri, bu tür cihazlar için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından izin verilen maksimum gürültü seviyelerine indirilmelidir.

Şirketimizin temel ilkeleri arasında öncelikli olan ana konu; Yapılacak akustik yalıtım, cihazların düşük performans, verim kaybı ve doğal işleyişini engellemeden akustik yalıtım işlemini gerçekleştirmektir.

Bu tür cihazların konumu, gürültüden etkilenen bölgeye olan uzaklığı ve desibel seviyesi çok önemlidir. Chiller soğutma grubunun ses yalıtımı, soğutma kulesinin ses yalıtımı ve dış iklimlendirme ünitelerinin ses yalıtımı buna göre projelendirilecek ve projelendirilecektir.

Chiller Grubu Ses İzolasyonu Malzemeleri

  • Akustik süngerler
  • Ses yalıtım süngeri
  • Bariyer süngerler
  • Ses yalıtım malzemeleri
  • Akustik ızgara
  • Titreşim emici takozlar

Soğutma Grubunun Akustik Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz?

Chiller grupları için ses yalıtımı yaptırmak istiyorsanız sizler için yüksek kaliteli ses yalıtım malzemelerimiz bulunmakta. Ağır bariyer sünger, akustik sünger, epdm bariyer sünger gibi birçok ses yalıtım ürününü sizler için önerebiliriz. Detaylı bilgi için arayınız.

Soğutma Chiller Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Sağlığı ve yaşamın konforunu olumsuz yönde etkileyen gürültü, kasların istemsiz kasılması, sinirlilik gibi sorunlara da zemin hazırlar. Hem çalışanlarınızın sağlığı için hem de verimli çalışabilmeleri için ses yalıtımı yapabilirsiniz.

Chiller Ses Yalıtım Fiyatları

Chiller ses yalıtımı fiyatları uygulama modeline ve kullanılacak malzemelere göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak ses bariyeri, ses bariyeri süngerleri, akustik ızgara sistemleri, sünger tepsi gibi birçok yalıtım ürünü ile izolasyon sağlanmaktadır. Ortaya çıkan verim, kullanılan malzemelerin kalitesine ve uygulama yöntemine bağlı olarak değişmektedir.

Pahalı her zaman iyidir, mantıktan yola çıkmadan işin derinliğine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Firmamız, yalıtımda en yüksek performansı elde etmek için en kaliteli yalıtım malzemelerini kullanır. Kaliteli malzemeler ile minimum fiyat politikası ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsan sağlığını ve konforunu olumsuz etkilememek için gürültü oranı yüksek cihazlarda ses yalıtımına sahip olmak gerekir. Chiller’in verimli ses yalıtımına sahip olmak için Firmamızın ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.