Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı
Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezi ses yalıtımı yeterli akustik sağlanmazsa, çalışanlar gerekli verimliliği sağlayamaz. Gizli bilgilerin risk altında olması muhtemeldir. Çağrı merkezlerinde ses uygulamalarının uygulanmaması olumsuz etkiler yaratabilir.

Çağrı merkezlerinde sadece duvar, tavan ve zeminlerin akustik yalıtımı kullanılmaz. Ayrıca seslerin birbirine karışmaması için panolar arasında ayırıcı kullanılmıştır. Bu araçlar sayesinde seslerin yan yana olmasına rağmen birbirine karışmaması sağlanır ve müşterinin isteklerinin veya müşteriye söylenenlerin daha net bir şekilde iletilmesi sağlanır. Tüm bunları yaparak çağrı merkezi düzeninizi ve tasarımınızı bozmanıza gerek kalmaz. Tablolar arasında istediğiniz ölçülerde seperatör talep edebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı konusunda uzman ve uzun bir deneyime sahip olan Yanmaz Sünger, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerini yeni işlerle desteklemek için sektörün yakın takipçisidir. Ses emici özelliklere sahip akustik paneller sayesinde çalışmalarınız daha olumlu olacak, telefonda hizmet veya bilgi verirken müşterileriniz daha net anlaşılacaktır.

Çağrı Merkezlerinin Akustik Düzenlemesi

Sesin konuşma ortamına hemen emilmesi için masalarda veya çağrı merkezlerindeki masa aralarında masa bölme panelleri ve akustik perdeler tercih edilebilir. Veya daha akustik bir çözüm elde etmek istiyorsanız duvar veya tavanda akustik sünger ve akustik panel tercih ederek sesi daha iyi önleyebilirsiniz.

Ölçülen ses desibeline göre ses yalıtımı uygulanır. Tavan, zemin veya duvarda ses geçişini engellemek için ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Genel olarak panolar arasında ayırıcı kullanılarak panonun bölünmesi sağlanır ve konuşma sesini yakın bir şekilde hapseder ve ses dalgalarının oluşup çevreye yayılmasını engeller.

Çalışanlardan gelen yüksek sesler ve sürekli telefon görüşmeleri sırasında çağrı merkezinin akustik izolasyonu, iletişimsizlik meydana gelir ve satışlar kaybedilir.

En İyi Fiyatlar İçin Arayın

Yanmaz Sünger olarak firmamızın hizmet kalitemizi değerlendirmek ve isteklerinizi yaptırmak iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Çağrı merkezi ses yalıtımı konusunda en başarılı çalışmaları bünyesinde barındıran firmamızla tüm bunları elde ederken en ulaşılabilir fiyatlar ve en kolay ödeme seçenekleri ile bir hizmet alacaksınız. Daha fazla bilgi için iletişim numaramızdan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.